Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza

Świetna propozycja dla kobiet. Zapraszamy mamy nastoletnich córeczek na warsztaty MAMA-CÓRCE, KOBIETA-KOBIETCE

MIEJSCE: CENTRUM EWANGELIZACJI DOBREGO PASTERZA DIECEZJI ŁOMŻYŃSKIEJ W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

CZAS: SOBOTA 27 LISTOPADA, 10.00-15.00

KOSZT: 150 zł ( w tym kawa, herbata, ciastko oraz materiały szkoleniowe)

Projekt Mama córce, kobieta kobietce ma na celu stworzenie przestrzeni do rozmów mamy i córki na tematy związane z płciowością i dojrzewaniem. Pewnik stanowi, że to mama jest najbardziej odpowiednią osobą, aby odpowiedzieć na pytania dziewczynki, która już za chwilę będzie dojrzewać. Bezpieczna atmosfera, klimat zaufania i bliska relacja z mamą to najlepszy punkt wyjścia.

Podczas warsztatów mamy otrzymają dedykowany im pakiet materiałów edukacyjnych. Zostaną przeszkolone z fizjologii kobiecego cyklu i dzięki temu będą mogły umiejętnie, rzetelnie i z pasją wprowadzać w temat swoją nastoletnią córkę. Zapoznają się także z funkcjami aplikacji mobilnej INERcycle GIRL, która jest skierowana do nastolatek.

Droga mamo (bądź ciociu, mamo chrzestna) 10-12 letniej dziewczynki, otrzymasz rzetelne wsparcie do rozmowy z córeczką wchodzącą okres dorastania a także okazję do pogłębienia waszej relacji.

Szczegóły projektu:

https://mamacorce.iner.pl
    Wysłanie formularza jest możliwe po zaznaczeniu trzech zgód związanych z polityką prywatności poprzez kliknięcie na tekst zgód.

    Masz pytania? Kontakt: Elwira Gałązka 602395921