Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza

Chrystus czeka na każdego człowieka,  w swoim miłosierdziu ukochał wszystkich ludzi, pozwól mu się odnaleźć , On przygotował dla Ciebie NOWE ŻYCIE!”

26-28 listopada  2021r. / Zambrów 

Piątek: 18.00- 21.00                              Sobota: 8.30- 21.00                         Niedziela: 8.30 – 12.00

Szkoła Ewangelizacji Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na wyjątkowe rekolekcje. Jest to Kurs Nowe Życie, który powstał jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Św.  Jana Pawła II do nowej ewangelizacji. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest do osób pełnoletnich, które chcą doświadczyć na nowo miłości Boga. 

Cały Kurs Nowe Życie jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji. Kurs jest prowadzony przez osoby świeckie wraz z księdzem. Tak więc pod pewnym względem cały Kurs jest wielkim świadectwem zwykłych osób, które doświadczyły miłości Boga.

Miejsce: Dom parafialny przy Kościele Ducha Świętego w Zambrowie, ul. Papieża Jana Pawła II Nr 1a

Zapisy przez formularz na stronie: www.centrumewangelizacji.pl  lub  pod numerem 608375439 Michał lub u  ks. Andrzeja Surdykowskiego  509114457 

UWAGA! Ten kurs jest dochodzony, bez noclegów. Liczba miejsc ograniczona, więc prosimy o zgłoszenia jak najszybciej. W kursie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, które wcześniej zgłosiły swoją chęć uczestnictwa. Kurs jest całością, dlatego zapraszamy do zarezerwowania sobie całego weekendu i bycia na kursie od początku do końca 🙂

Ofiara na potrzeby organizacji rekolekcji (80 zł) od osoby, obejmuje różne materiały niezbędne do poprowadzenia kursu, obiad i kolację w sobotę oraz kawa, herbata i ciastka. Ofiarę umieszczamy w recepcji na początku rekolekcji. Jeśli chciałbyś wziąć udział w kursie, a finanse miałyby być przeszkodą, możesz uczestniczyć bezpłatnie. 

Rozpoczęcie w piątek 26 listopada o godz. 18.00  Mszą Świętą w Kościele Ducha Świętego w Zambrowie, a następnie ok. 18.30  przejście salki parafialnej przy Kościele. Jeśli nie możesz być na Mszy świętej o godz. 18.00 to zapraszamy o  godz. 18.30 bezpośrednio do salki parafialnej przy Kościele Ducha Świętego w Zambrowie. 

Nie chcemy ci obiecać, że ten kurs rozwiąże wszystkie twoje problemy, trudności, choroby, ale mamy nadzieję, że będziesz mógł/a powtórzyć za św. Siostrą Faustyną: „Z tych rekolekcji wychodzę całkowicie przemieniona przez miłość Bożą. Dusza moja poważnie i mężnie rozpoczyna nowe życie, chociaż na zewnątrz to życie niczym się nie zmieni, a nikt tego nie dostrzeże; jednak miłość czysta jest mi przewodniczką życia, a na zewnątrz miłosierdzie jest owocem jej. Czuję, że jestem cała przesiąknięta Bogiem i z tym Bogiem idę w życie codzienne, szare, żmudne i mozolne, ufając Temu, którego czuję w sercu, że przemieni tę szarzyznę w moją osobistą świętość.” (Dz 1363)

    Wysłanie formularza jest możliwe po zaznaczeniu trzech zgód związanych z polityką prywatności poprzez kliknięcie na tekst zgód.