Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza

Diecezjalne internetowe Rekolekcje Wielkopostne dla młodzieży – 17 – 19.03.21r.

DROGA MŁODZIEŻY!

Trwamy w czasie Wielkiego Postu chcąc jak najlepiej przygotować się Świąt Zmartwychwstania Jezusa. Pandemia  sprawia, że trudno nam spotkać się osobiście, dlatego chcemy zaprosić Was do podjęcia duchowego trudu i uczestnictwa w internetowych rekolekcjach wielkopostnych. Współczesny czas rodzi w naszych sercach wiele wątpliwości i pytań. Często czujemy się samotni, bezsilni. Ufamy, że proponowany temat „WYGRAJ SWOJĄ MŁODOŚĆ” i treści, które chcemy poruszać pomogą nam budować wiarę i świadomie wybierać to co dobre dla Waszego fizycznego, intelektualnego i duchowego rozwoju. Nie zapominajmy o Bogu. On czeka i zaprasza, chce budować żywą relację z nami. Chce byśmy zawalczyli o swoje młode serca.  

Proponowane rekolekcje są dla wszystkich od 14 do 25 roku życia. Niezależnie od tego czy należysz, do jakiejś wspólnoty czy nie. Przygotowujesz się do Sakramentu Bierzmowania? Jesteś w szkole średniej? Przygotowujesz się do matury, a nie miałeś okazji przeżyć swojej pielgrzymki do Częstochowy? Jesteś studentem? To czas, który chcemy organizować dla Ciebie!

Co zrobić, by móc w nich uczestniczyć? Zapisz się przez wypełnienie formularza:

    Wysłanie formularza jest możliwe po zaznaczeniu trzech zgód związanych z polityką prywatności poprzez kliknięcie na tekst zgód.

     Wcześniej otrzymasz na swojego e-maila link do uczestnictwa. Rekolekcje będą transmitowane na ŻYWO przez kolejne 3 dni o godz. 19:00 z Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej. Prowadzone będą przez Ks. Marka Żmijewskiego i Ks. Mariana Grochowskiego.  

    Zapraszamy do pięknej przygody, zatrzymania się, i duchowego umocnienia! Tak bardzo dzisiaj nam wszystkim tego potrzeba! Bądź z nami! Niech Bóg nas prowadzi. Już dzisiaj bardzo prosimy o modlitwę za to dzieło i ludzi młodych. Do zobaczenia i usłyszenia.