Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza

Dzień Kobiet

Centrum Ewangelizacji serdecznie zaprasza drogie Panie na świętowanie Dnia Kobiet!

  Dnia 7 marca 2023 r w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej o godz. 18.00 rozpoczniemy Mszą Świętą w intencji kobiet z naszej diecezji łomżyńskiej. Słowo podczas Eucharystii wygłosi do nas ks. Michał Wyszyński Diecezjalny Duszpasterz Kobiet Diecezji Łomżyńskiej. Będą nam towarzyszyły relikwie świętych i błogosławionych kobiet.

   Po Mszy Świętej zatrzymamy się przy Jezusie Eucharystycznym na adoracji, uwielbiając Boga w darze kobiecości, dziękując Bogu za nasze powołanie.

  Kolejnym punktem świętowania jest konferencja w temacie „SIŁA KOBIECOŚCI – SIŁA MIŁOŚCI”, którą wygłosi gość specjalny KATARZYNA MARCINKOWSKA – autorka projektu uBOGAcONa. Na konferencję kawę i ciastko zapraszamy do budynku Centrum Ewangelizacji przy parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej ( wejście do budynku od ul. Macieja Rataja ).

  Nie obowiązują zapisy, przyjdź i zaproś mamę, siostrę, córkę, przyjaciółkę, sąsiadkę. Serdecznie zapraszamy.

Start godz.18.00 Msza Święta w kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej

Godz.18.45 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Godz.19.00 Konferencja „SIŁA KOBIECOŚCI – SIŁA MIŁOŚCI” w Centrum Ewangelizacji Dobrego Pasterza  ul. Pasterska 2, 07-300 Ostrów Mazowiecka (wejście do budynku od ul. Macieja Rataja)