Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza

Kurs Maria Magdalena

SZKOŁA EWANGELIZACJI DOBREGO PASTERZA W OSTROWI MAZOWIECKIEJ ZAPRASZA NA:

KURS MARIA MAGDALENA

10 – 12 czerwca  2022 r.

Chcesz odkryć na nowo co to znaczy być kobietą? Chcesz dowiedzieć się, co o tym myśli Bóg? Na kursie „Maria Magdalena” nie tylko ucieszysz się swoją kobiecością, ale i dowiesz się, jak to powołanie realizować na co dzień!  (Kurs autorski: SNE Zacheusz)

Zadbaj o siebie, oderwij się na jeden weekend od pędu życia! Na kursie zatrzymasz się nad swoim wnętrzem, naładujesz baterie, uporządkujesz relacje i wiele innych spraw, które być może zamiatasz pod dywan od lat. Staniesz w prawdzie o sobie i swoim życiu. Spotkasz Jezusa, który patrzy na Ciebie i widzi Twoje piękno! Treści są bardzo uniwersalne. 

PLAN REKOLEKCJI:

PIĄTEK: 18.00 – 21.00

SOBOTA: 8.30 – 21.00

NIEDZIELA: 8.30 -12.00


Kurs przeznaczony dla kobiet w każdym wieku (18+) i powołaniu stanowym.

  • Miejsce: CENTRUM EWANGELIZACJI DOBREGO PASTERZA DIECEZJI ŁOMŻYŃSKIEJ W OSTROWI MAZOWIECKIEJ. ( Budynek obok Kościoła Chrystusa Dobrego Pasterza, ul. Pasterska 2, wejście od ulicy Macieja Rataja). 
  • Dojazd: kurs dochodzony (bez noclegów), dla Kobiet, które potrzebowałby noclegu w Ostrowi Mazowieckiej prosimy o kontakt pod numerem: 602395921- Pani Elwira. Jesteśmy w stanie zorganizować nocleg niedaleko Centrum Ewangelizacji w internacie szkolnym.
  • Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa: 120 PLN(zawiera: obiad i kolację w sobotę, ciastka, kawę / herbatę, materiały dydaktyczne), jeśli koszt uczestnictwa miałby stanowić przeszkodę we wzięciu udziału w kursie, możesz uczestniczyć bezpłatnie. Ofiarę składamy w recepcji na początku rekolekcji.
  •  Liczba miejsc ograniczona, więc prosimy o zgłoszenia jak najszybciej.
  • Początek: piątek, 10 czerwca, Msza św. w Kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej,  godz. 18.00, recepcja od 18.30 w Centrum Ewangelizacji. 
  • Zakończenie: 12 czerwca , ok. godz. 12.00.
  • Prosimy zabrać ze sobą: ulubione perfumy, Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis.
  • Zapisy przez formularz lub telefon Elwira Gałązka 602395921
    Wysłanie formularza jest możliwe po zaznaczeniu trzech zgód związanych z polityką prywatności poprzez kliknięcie na tekst zgód.