Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza

Kurs Nowe Życie

    Szkoła Ewangelizacji Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na wyjątkowe rekolekcje. Jest to Kurs Nowe Życie, który powstał jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Św. Jana Pawła II do nowej ewangelizacji. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest do osób pełnoletnich, które chcą doświadczyć na nowo miłości Boga. 

   Chrystus czeka na każdego człowieka, w swoim miłosierdziu ukochał wszystkich ludzi, pozwól mu się odnaleźć , On przygotował dla Ciebie „NOWE ŻYCIE!”

28-30 stycznia 2022r. w Ostrowi Mazowieckiej.

Piątek 28.01.22 r. 18.00 -21:00

Sobota: 29.01.22 r. 8.30 – 21.00 

Niedziela: 30.01.22 r. 8.30 – 12.00

   Cały Kurs Nowe Życie jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji. Kurs jest prowadzony przez osoby świeckie wraz z księdzem. Tak więc pod pewnym względem cały Kurs jest wielkim świadectwem zwykłych osób, które doświadczyły miłości Boga.

Miejsce: Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej. Ul. Pasterska 2 (Wejście od ulicy Macieja Rataja). 

UWAGA! Ten kurs jest dochodzony, bez noclegów. Liczba miejsc ograniczona, więc prosimy o zgłoszenia jak najszybciej. W kursie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, które wcześniej zgłosiły swoją chęć uczestnictwa. Kurs jest całością, dlatego zapraszamy do zarezerwowania sobie całego weekendu i bycia na kursie od początku do końca.

Ofiara na potrzeby organizacji rekolekcji 80 zł od osoby, obejmuje różne materiały niezbędne do poprowadzenia kursu, obiad i kolację w sobotę oraz kawa, herbata i ciastka. Ofiarę umieszczamy w recepcji na początku rekolekcji. Jeśli chciałbyś wziąć udział w kursie, a finanse miałyby być przeszkodą, możesz uczestniczyć bezpłatnie. 

       Nie chcemy ci obiecać, że ten kurs rozwiąże wszystkie twoje problemy, trudności, choroby, ale mamy nadzieję, że będziesz mógł/a powtórzyć za św. Siostrą Faustyną: 

„Z tych rekolekcji wychodzę całkowicie przemieniona przez miłość Bożą. Dusza moja poważnie i mężnie rozpoczyna nowe życie, chociaż na zewnątrz to życie niczym się nie zmieni, a nikt tego nie dostrzeże; jednak miłość czysta jest mi przewodniczką życia, a na zewnątrz miłosierdzie jest owocem jej. Czuję, że jestem cała przesiąknięta Bogiem i z tym Bogiem idę w życie codzienne, szare, żmudne i mozolne, ufając Temu, którego czuję w sercu, że przemieni tę szarzyznę w moją osobistą świętość.” (Dz 1326)

Zapisy poprzez poniższy formularz lub pod numerem tel. 602395921 Elwira Gałązka 

    Wysłanie formularza jest możliwe po zaznaczeniu trzech zgód związanych z polityką prywatności poprzez kliknięcie na tekst zgód.

    Warsztaty dla Kobiet 2021/2022

    Warsztaty dla Kobiet 2021/2022 OPIS:  9 spotkań (środa raz w miesiącu) od października do czerwca adresowanych do kobiet w każdym wieku i powołaniu stanowym, pomoże […]