Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza

Laboratorium Wiary

Parafia św. Andrzeja Apostoła w Broku przy współpracy z Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na 5 spotkań Laboratorium Wiary.

Kim jestem dla Boga? Jaki jest sens wiary? Dlaczego tyle zła na świecie?

Podczas Laboratorium Wiary będzie można usłyszeć  odpowiedz na  te pytania. Udział w tych rekolekcjach będzie czasem badania swojej wiary w Boga, przyjrzenia się i odkrywania tej jakże głębokiej rzeczywistości. Udział w spotkaniach pozwoli na nowo spojrzeć na Boga jak Stwórcę i Odkupiciela oraz będzie okazją na nowo spojrzeć na samego siebie. Przystępna forma spotkania, miejsce, katecheza ewangelizacyjna, multimedia, modlitwa, świadectwo drugiego człowieka pozwoli budować mocny fundament i tożsamość chrześcijańską. To tylko 5 spotkań! Podejmij wyzwanie! Zrób krok wiary w swoim życiu. Skorzystaj i pozwól Bogu działać! Przyjdź i zbadaj swoją wiarę!

Zapraszamy młodzież i dorosłych na I spotkanie 23 września 2021 w Kościele św. Andrzeja Apostoła w Broku. Nie ma zapisów. Wstęp wolny. Rozpoczęcie o godz. 18.00.  Prowadzący ks. Andrzej Surdykowski i ks. Marek Żmijewski- odpowiedzialni za Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej.