Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza

Pielgrzymka do Medugorje – 02 – 10.07.2022r.

Centrum Ewangelizacji zaprasza na rekolekcje w drodze „Maryja naszą przewodniczką w wierze” w ramach pielgrzymki autokarowej do Medugorje w dniach 2-10 lipiec 2022r. Wyjazd jest połączony z wypoczynkiem nad Morzem Adriatyckim.                                                                                              

PIELGRZYMKA DO MEDUGORJE Z POBYTEM NAD MORZEM 02-10.07.2022

OSTRÓW MAZOWIECKA – TROGIR – NEUM – DUBROVNIK – MEDUGORJE – TIHAJLINA

1. DZIEŃ 02.07. Sobota: Wyjazd w godzinach porannych(ok.4,00), przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię do Chorwacji. Msza Święta, obiadokolacja, nocleg.

2. DZIEŃ 03.07. Niedziela: Msza Święta, śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd na chorwackie wybrzeże. Zwiedzanie Trogiru: Stare Miasto, Riva, Kamerlengo, Katedra św. Wawrzyńca (z zewnątrz) .  Przyjazd do hotelu nad morzem w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w Neum w hotelu: http://hotel-sunce.com/ 

3. DZIEŃ 04.07. Poniedziałek: Śniadanie, relaks i wypoczynek na plaży. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

4. DZIEŃ 05.07. Wtorek: Śniadanie, relaks i wypoczynek na plaży. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

5. DZIEŃ 06.07. Środa: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd na wycieczkę do DUBROVNIKA –  pobyt w najpiękniejszym mieście na Adriatykiem. Pobyt rozpoczniemy Mszą Świętą, następnie zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem – Stradun, Katedra, Stary Port, Studnia Onufrego, czas wolny. Dla chętnych rejs statkiem wokół murów miasta( płatny dodatkowo-10eur).Po zwiedzaniu przejazd do Medugorje.  Zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg

 6. DZIEŃ 07.07. Czwartek: Śniadanie, przejazd na miejsce objawień – Podbrdo, wejście na górę. Spacer po Medugorje, zapoznanie z Sanktuarium – kościół parafialny, figura św. Leopolda Bogdana Mandicia patrona spowiedników, miejsce modlitwy przy figurze Zmartwychwstałego Zbawiciela. Czas wolny do dyspozycji pielgrzymów , obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.

7. DZIEŃ 08.07. Piątek: Droga Krzyżowa na górze Kriżevac, powrót do hotelu, śniadanie. Msza Święta. Czas do dyspozycji pielgrzymów, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.

8. DZIEŃ 09.07. Sobota: Śniadanie i wyjazd do Tihajliny. Msza Święta w kościele parafialnym, modlitwa przy figurze Matki Bożej. Przejazd do MOSTARU, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem, Stary Most, Kujundziluk – ulica rzemieślników, czas wolny na zakupy i samodzielne zwiedzanie. Powrót do Medugorje, czas wolny, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.

9. DZIEŃ 10.07. Niedziela: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną. Po trasie przerwa na Mszę Świętą i obiad. Przejazd przez Chorwację, Słowenię, Austrię i Czechy do Polski. W czasie jazdy krótkie postoje na posiłki i WC. 

10. DZIEŃ 11.07. Poniedziałek: Powrót na miejsce zbiórki w godzinach porannych.

CENA: 1650pln +150euro

Cena zawiera: transport klimatyzowanym autokarem; 1 nocleg w hotelu tranzytowym; 3 noclegi w hotelu nad morzem; 4 noclegi pensjonacie w Medugorje; 8 śniadań i  obiadokolacji, obiad w drodze powrotnej; w zwiedzanych miastach opiekę lokalnego przewodnika; opiekę licencjonowanego pilota; opłaty drogowe; ubezpieczenie KL i NNW TUiR SIGNAL IDUNA; składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i  Turystyczny Fundusz Pomocowy; podatek VAT.

UWAGA: Dodatkowo 70euro płatne na miejscu w Bośni na wydatki związane z realizacją programu.

Każdy uczestnik powinien obowiązkowo posiadać przy sobie WAŻNY dokument- dowód osobisty lub paszport. Program wyjazdu jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie ze względu na czynniki zewnętrzne takie jak pogoda, warunki drogowe, dostępność miejsc które odwiedzamy i ich własny plan zajęć itp.

Co należy zabrać ze sobą?: Ważny dokument osobisty. Dowód lub paszport. (Kto ma , można dwa te dokumenty wziąć ze sobą) + euro na swoje wydatki, pamiątki, ręcznik na plażę, silikonowe obuwie do morza, nakrycie na głowę itp. 

W trakcie rekolekcji będą głoszone konferencje i  będzie możliwość uczestniczenia codziennie we Mszy Świętej. W trakcie drogi w autokarze będzie możliwość obejrzenia wartościowych filmów. Opiekunem duchowym pielgrzymki będzie ks. Andrzej Surdykowski, a pilotem Pan Dariusz Kleczaj. 

Pielgrzymka organizowana przez biuro Turystyczno Pielgrzymkowe DARIO – TOURS., Biuro Pielgrzymkowe DARIO Dariusz Kleczaj, Sadków 53, 26-613 Radom, Telefon: +48 605 325 524

Więcej informacji i rezerwacja miejsc telefonicznie u  Pani Elwiry Gałązka 602395921 lub u ks. Andrzeja Surdykowskiego pod numerem 509114457

Pielgrzymka do Lichenia

 Centrum Ewangelizacji w Ostrowi Mazowieckiej, zaprasza na pielgrzymkę do Lichenia.    Wyjazd z parkingu przy kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w dniu 13 czerwca […]