Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza

Rekolekcje Internetowe – „Moc w słabości”

Dzięki tym rekolekcjom dowiesz się:

  • Jak ważne w naszym życiu jest przebaczenie?
  • Dlaczego warto dziękować Bogu?
  • Jak stawać w uwielbieniu w różnych momentach naszego życia?

Jeśli chcesz zgłębić temat przebaczenia, dziękczynienia i uwielbienia w życiu duchowym, to zapisz się  na rekolekcje pt.: „MOC W SŁABOŚCI”. Po wyrażeniu chęci uczestnictwa w rekolekcjach, otrzymasz w ciągu doby na podany adres Twojej poczty elektronicznej linki z konferencjami,  wygłoszonymi  przez ks. Adama Ulatowskiego.  Konferencje będzie można odsłuchać na YouTube w dowolnym czasie. Jeśli po zapisaniu się nie otrzymasz w ciągu  48 godzin wiadomości zwrotnej prosimy o kontakt pod numerem 509114457 lub wiadomość na email: rejestracja@centrumewangelizacji.pl

W ramach podziękowania za rekolekcje  bardzo prosimy o dowolną modlitwę w intencji Centrum Ewangelizacji. Jeśli natomiast  chcesz wesprzeć swoją dobrowolną ofiarą dalszy rozwój dzieła Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej, to dane do przelewu są poniżej:

Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza – Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej

ul. Pasterska 2, 07-300 Ostrów Mazowiecka.

Numer konta: 23 8923 0008 0024 6583 2000 0003

Tytułem: Darowizna

Zapewniamy o naszej  modlitwie w intencji wszystkich dobroczyńców Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej. Za wszelkie wsparcie duchowe i materialne składamy serdeczne Bóg zapłać. Ks. Andrzej Surdykowski i ks. Marek Żmijewski.

Zaproszenie na rekolekcje przez ks. Adama Ulatowskiego pod linkiem:

Formularz zgłoszeniowy:
    Wysłanie formularza jest możliwe po zaznaczeniu trzech zgód związanych z polityką prywatności poprzez kliknięcie na tekst zgód.