Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza

Rekolekcje Internetowe – „Trening Duchowy Katolika”

Dzięki tym rekolekcjom dowiesz się:

  • Od czego zależy nasza kondycja duchowa?
  • Jakie ćwiczenia duchowe możesz  wykonywać w domu, a jakie w Kościele?
  • Co jest ważne w drodze rozwoju duchowego?

Jeśli chcesz umacniać w sobie kondycję duchową, to zapisz się  na rekolekcje pt.: „Trening duchowy katolika”. Więcej o treści rekolekcji dowiesz się przez obejrzenie  filmiku, który jest  pod linkiem:

Po wyrażeniu chęci uczestnictwa w rekolekcjach, otrzymasz w ciągu doby na podany adres Twojej poczty elektronicznej linki z konferencjami,  wygłoszonymi  przez ks. Andrzeja Surdykowskiego.   Otrzymasz także materiały do pracy indywidualnej i kilka wskazówek na temat tego, jak dobrze przeżyć rekolekcje w domu.

Rekolekcje są bezpłatne, ale bardzo prosimy o dowolną modlitwę w intencji Centrum Ewangelizacji. Jeśli natomiast  chcesz wesprzeć swoją dobrowolną ofiarą dalszy rozwój dzieła Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej, to dane do przelewu są pod linkiem: https://centrumewangelizacji.pl/wesprzyj/

Za wszelkie wsparcie duchowe i materialne składamy serdeczne Bóg zapłać. Zapewniamy o naszej  modlitwie ks. Andrzej Surdykowski i ks. Marek Żmijewski.
    Wysłanie formularza jest możliwe po zaznaczeniu trzech zgód związanych z polityką prywatności poprzez kliknięcie na tekst zgód.