Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza

Seminarium Odnowy Wiary

Parafia św. Józefa Rzemieślnika w Zambrowie przy współpracy z Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na piękne rekolekcje Seminarium Odnowy Wiary.

Seminarium Odnowy Wiary adresowane jest do osób, które pragną doświadczyć osobistego spotkania z Bogiem. Dla jednych będzie to pierwsze doświadczenie miłującej obecności Boga, który mimo iż pozostaje niewidzialny dla oczu, objawia się w inny, wybrany przez siebie sposób. Dla innych będzie to okazja do nawiązania relacji z Bogiem, którego już kiedyś spotkali, ale nie podjęli zaproszenia do bliskości z Nim, choć zachowali wspomnienie wzruszającego, ale odległego wydarzenia.

Seminarium Odnowy Wiary to propozycja dla Ciebie.

Tak – właśnie dla Ciebie. To czas rekolekcji, które Bóg zaplanował, aby zachwycić Cię swoją miłością i obsypać licznymi darami. Po dwunastu tygodniach w życiu wiarą nic już nie będzie takie samo!

Seminarium Odnowy Wiary to rekolekcje dla wszystkich.

Dla tych, którzy chodzą do kościoła, jak i dla tych, którym do kościoła raczej nie po drodze. Dla niektórych będzie to okazja do pogłębienia relacji z Bogiem, dla innych sposobność do odkrycia Boga, doświadczenia i spotkania się z Nim.

Seminarium Odnowy Wiary to także propozycja dla osób niewierzących lub niepraktykujących. Dla każdego może to być czas łaski i odnowy!

12 spotkań, które będą odbywały  się w poniedziałki o godz. 19.00 w Kościele św. Józefa w Zambrowie. W ramach spotkania będzie wspólna modlitwa, śpiew, konferencja i świadectwa. Zapisy na pierwszym spotkaniu 14 września 2020r. Zapraszamy!