Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza

Super Mama

Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej serdecznie zaprasza na rekolekcje w drodze pt: SUPER MAMA.

10 września (sobota) 2022 r.

  Tym razem propozycja dla mam z dziećmi. 

  Wychodząc naprzeciw potrzebom mam, pragniemy udać się po odpocznienie w Sercu Maryi udając się najpierw do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej a następnie po fizyczne odprężenie w strefach parku wodnego Suntago. Czas przepełniony obecnością najlepszej z mam Maryi, konferencja tematyczna o pięknie kobiecego powołania do macierzyństwa oraz beztroski czas mamy z dzieckiem lub dziećmi z dala od codzienności. W programie wizyta u sióstr Loretanek w Loretto, Msza Święta, oprowadzenie po Sanktuarium Matki Bożej, wspólna modlitwa. Następnie udamy się do parku wodnego Suntago, to będzie czas mamy z dzieckiem pośród rozmaitych atrakcji tego miejsca.

Koszt: 70 zł od osoby

Dodatkowo opłata bilet wstępu do parku Suntago (można realizować bon turystyczny)

*129 zł osoba dorosła,

*104 zł dziecko do 120 cm,

*114 zł dziecko do 16 r. ż.

Jest możliwość za dopłatą 20 zł skorzystać ze strefy Relax tylko dla osób 16 +, na miejscu istnieje możliwość kulinarnej podróży dookoła świata i skorzystania z posiłku w restauracjach i barach na terenie parku wodnego. 

Wyjazd z parkingu przy kościele Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej o godz. 8.30, powrót przewidywany ok. godz. 20.00

Ilość miejsc ograniczona

Zgłoszenia telefoniczne Elwira Gałązka 602395921

„Jaka niewiasta taki dom” tak mówiła bł. Matka Marcelina Darowska, wyjazd SUPER MAMA to czas kiedy w sposób duchowy i fizyczny zadbasz o siebie kochana mamo i będziesz mogła obdarować najbliższych swoim pięknem.