Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza

Warsztaty dla Kobiet 2022/2023

OPIS:  9 spotkań (raz w miesiącu) od października do czerwca adresowanych do kobiet w każdym wieku i powołaniu stanowym, pomoże Tobie odkryć  tożsamośćCórki Boga, która swoim życiem, powołaniem, słowem, gestem i sercem przepełnionym czułością będzie świadkiem dla świata mocy Boga i piękna kobiecości. Dzięki tym spotkaniom będziesz mogła przekonać się także, że masz w swoim życiu do wypełnienia konkretne zadanie i misję. To fantastyczna przygoda dla wszystkich pragnących bliżej poznać niezwykłość kobiecości. Spotkania będą miały charakter modlitewno-warsztatowy i będą bardzo praktyczne.

Akademia Rozwoju Talentów działa w ramach Fundacji SMS z NIEBA i jest katolicką formacją świeckich, która obejmuje zarówno przygotowanie do posługi, jak również rozwój osobisty, który jest bardzo głęboko wpisany w nasze życie. Sam Bóg chce, abyśmy pomnażali nasze talenty i stawali się przez to coraz lepszymi ludźmi. Jemu zależy na tym, by w tym, co robimy było „rozpoznawalne” światło Jego prowadzenia.

Wiele Kobiet w dzisiejszym zabieganiu zatraciło swoją tożsamość i swoją wyjątkowość. Dlatego Akademia Rozwoju Talentów, poprzez cykliczna formację, chce na nowo odkrywać cudowność każdej kobiety, a przede wszystkim przypomnieć, że jest ona stworzona na obraz i podobieństwo Boga. Jeżeli masz pragnienie comiesięcznych spotkań z Bożymi Kobietami, to zapraszamy na zajęcia. 

Projekt autorstwa: Fundacja „SMS z Nieba”

Organizatorzy lokalni: Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej.

Prowadząca spotkania: Magdalena Halak – jest osobą, która potrafi słuchać drugiego człowieka, jest cierpliwa i ma poczucie stylu. Trzy słowa, które ją najtrafniej określają: wyrozumiała, uprzejma, szybka. Lubi spotykać się z ludźmi i być pomocna. Radość daje jej patrzenie, jak inni wychodzą podniesieni po spotkaniu z nią. 

Jezus jest dla niej jedynym Panem i Zbawicielem. Drogą, Prawdą i Życiem, a przede wszystkim Przyjacielem. Ze względu na Niego wypełnia swoją życiową misję: doradztwo i poradnictwo, prowadzenie kobiet, ludzi, prowadzenie kursów ewangelizacyjnych, głoszenie.

Z wykształcenia jest teologiem, ukończyła studia podyplomowe z diagnozy i terapii pedagogicznej a także z oligofrenopedagogiki. Obecnie jest słuchaczem studiów podyplomowych z kierownictwa duchowego. Na co dzień zarządza firmą, która nosi nazwę „UKRYTE PIĘKNO” i przy wykorzystaniu różnych narzędzi np. KOMPASU KARIERY pomaga wielu osobom.

Terminy zjazdów:

Raz w miesiącu

20.10.22

10.11.22

05.12.22

16.01.23

13.02.23

13.03.23

03.04.23

15.05.23

12.06.23

Miejsce spotkań : 

Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej. Ul Pasterska 2.  (Budynek obok Kościoła Chrystusa Dobrego Pasterza , wejście do CEDŁ od ulicy Macieja Rataja) 

Godziny spotkań formacyjnych: 

Poziom I godz. 18.05-19.35

Poziom II godz.19.40-21.10

Poziom IV godz.16.00-18.00

Zapisy i informacje https://www.rozwijajtalenty.pl/zapisy/stacjonarnie/ostrow-mazowiecka lub pod telefonem Magdalena Halak (606 339 440)