Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza

Warsztaty dla Kobiet 2023/2024

OPIS:  9 spotkań (poniedziałek raz w miesiącu) od października do czerwca adresowanych do kobiet w każdym wieku i powołaniu stanowym, pomoże Tobie odkryć  tożsamość Córki Boga, która swoim życiem, powołaniem, słowem, gestem i sercem przepełnionym czułością będzie świadkiem dla świata mocy Boga i piękna kobiecości. Dzięki tym spotkaniom będziesz mogła przekonać się także, że masz w swoim życiu do wypełnienia konkretne zadanie i misję. To fantastyczna przygoda dla wszystkich pragnących bliżej poznać niezwykłość kobiecości. Spotkania będą miały charakter modlitewno-warsztatowy i będą bardzo praktyczne.

Akademia Rozwoju Talentów działa w ramach Fundacji SMS z NIEBA i jest katolicką formacją świeckich, która obejmuje zarówno przygotowanie do posługi, jak również rozwój osobisty, który jest bardzo głęboko wpisany w nasze życie. Sam Bóg chce, abyśmy pomnażali nasze talenty i stawali się przez to coraz lepszymi ludźmi. Jemu zależy na tym, by w tym, co robimy było „rozpoznawalne” światło Jego prowadzenia.

Wiele Kobiet w dzisiejszym zabieganiu zatraciło swoją tożsamość i swoją wyjątkowość. Dlatego Akademia Rozwoju Talentów, poprzez cykliczna formację, chce na nowo odkrywać cudowność każdej kobiety, a przede wszystkim przypomnieć, że jest ona stworzona na obraz i podobieństwo Boga. Jeżeli masz pragnienie comiesięcznych spotkań z Bożymi Kobietami, to zapraszamy na zajęcia. 

Projekt autorstwa: Fundacja „SMS z Nieba”

Organizatorzy lokalni: Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej.

Prowadząca spotkania: 

Magdalena Halak – jest osobą, która potrafi słuchać drugiego człowieka, jest cierpliwa i ma poczucie stylu. Jezus jest dla niej jedynym Panem i Zbawicielem. Drogą, Prawdą i Życiem, a przede wszystkim Przyjacielem. Ze względu na Niego wypełnia swoją życiową misję: doradztwo i poradnictwo, prowadzenie kobiet, ludzi, prowadzenie kursów ewangelizacyjnych, głoszenie.

Z wykształcenia jest teologiem, ukończyła studia podyplomowe z diagnozy i terapii pedagogicznej a także z oligofrenopedagogiki.

Współprowadzić zajęcia będą: Karolina Bednarczyk i Anna Szydlik

Godziny spotkań formacyjnych: 

Formacja Kobiet Poziom I  godz.16:30 – 18:00

Formacja Kobiet Poziom II godz.18:05 – 19:35

Formacja Kobiet Poziom III godz. 19:40 – 21:10

Terminy zjazdów:

  • 09 października, 06 listopada, 18 grudnia 2023
  • 15 stycznia, 12 lutego, 11 marca, 15 kwietnia, 13 maja, 10 czerwca 2024

Koszty:

  • Zajęcia są darmowe.
  • Wymagana jest natomiast kaucja w wysokości 150 zł, która jest zwracana na koniec roku formacyjnego pod warunkiem właściwej frekwencji uczestnika (wszystkie informacje i warunki na stronie rozwijajtelenty.pl)
  • Podręcznik– 50zł dla I i III poziomu, 45 zł dla poziomu II

Zapisy na stronie rozwijajtalenty.pl

Informacje Jolanta Polak tel. 660 403 169

Zapraszamy serdecznie! 

Zobacz inne wydarzenia