Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza

Wyjazd „Super Tata”

KRAKÓW – KALWARIA ZEBRZYDOWSKA -ENERGYLANDIA – ZATOR

WYJAZD  „Super TATA”

Zapraszamy na wyjazd „Super Tata” do Krakowa, Kalwarii Zebrzydowskiej i Energylandii organizowany przez Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej w dniach 27 i 28 sierpnia 2022r.

Wyjazd „Super TATA” jest przeznaczony tylko dla ojców z dzieckiem, którzy chcą razem spędzić czas duchowo i rozrywkowo. Wspólna modlitwa, rozmowa i zabawa na pewno mogą umocnić relację ojca z synem lub córką. Liczba miejsc ograniczona.

PROGRAM:

Dzień 1 (27.08)

  • Podstawienie autokaru pod parking Kościoła Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Pasterska 2. Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 6.00
  • Przejazd autokarem do Krakowa. W trakcie podróży projekcja filmu i konferencja. W Krakowie zwiedzanie Centrum Świętego Jana Pawła II, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, oraz czas wolny na Rynku w Krakowie. Następnie przejazd do Kalwarii Zebrzydowskiej, zakwaterowanie w domu pielgrzyma i pobyt w Sanktuarium Pasyjno – Maryjnym oo Bernardynów, Msza Święta, czas wolny na indywidualną modlitwę i czas spędzony Ojca z dzieckiem. Nocleg w domu pielgrzyma w Kalwarii Zebrzydowskiej.  (Obiad i kolacja we własnym zakresie).

Dzień 2 (28.08)

  • Msza Święta w Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej.
  • Śniadanie
  • Przejazd do Zatoru i  całodzienny pobyt w „ENERGYLANDIA PARK ROZRYWKI” – Bilet obejmuje pokaz edukacyjny oraz wszystkie atrakcje Parku Rozrywki Energylandia: urządzenia rozrywkowe (np. roller coaster, karuzele, urządzenia dla dzieci) oraz udział w pokazach i widowiskach edukacyjnych, kino, strefa Water Park i Tropical Fun.
  • W godzinach 17.00-18.00 wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd autokarem  do Ostrowi Mazowieckiej. Powrót po północy.

Termin: 27-28.08.2021 (sobota i niedziela)

Cena:  250zł/osoba   + bilet do parku rozrywki /dzieci do 140 cm- 129zł / dziecko powyżej 140cm i dorośli- 179zł  Możliwość płatności bonem turystycznym w Energylandii !!!                   

Świadczenia zawarte w cenie:

transport, opłaty parkingowe i drogowe, zakwaterowanie + śniadanie , ubezpieczanie NN

Zapisy i wszelkie informacje u ks. Andrzeja Surdykowskiego 509114457 lub

Elwira Gałązka 602395921 Liczba miejsc ograniczona!